Strepsils Strawberry Pa Sheqer

Strepsils Strawberry Pa Sheqer

Karamele Strepsils, me shije luleshtrydhe

Qeteson dhe zbut dhimbjen e fytit. Pa sheqer.

Nese preferoni nje karamele pa sheqer, perdorni Strepsils Strawberry.

I pershtatshem per te rritur dhe femije mbi gjashte vjeç.

Lufton infeksionet e fytit te lenduar

E pershtatshme per diabetiket

 

Si ta merrni? Nje karamele qe tretet ngadale ne goje, çdo 2-3 ore. Mos tejkaloni dozen prej 12 karamelesh ne 24 ore.

Paraqitja:  Kuti me 24 karamele qe treten ne goje


© 2019 . All Right Reserved. Farma Net Albania ®  |  

Design & Development by B2B SERVICE

Press enter to search

Inspiring Better Health

Farma Net Albania always dedicated to offer quality products and services with a wide range of pharmaceutical products and the representation of well known companies.

(+355) 44504724
info@farma-net.com
Rr. "Siri KOdra", Nr. 8/660,
Kat 1, Tirana, Albania

Our Pharmacy Opening

Mon - Sun
8:00 to 00:00

Get Connected