Farmacia 6

 

Adresa:

Rr. Kavajes, nr. 123, Tirana, Albania

Kontakt:

Tel: +355 4 2220313 
Mob: +355 697010740
Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

 

Farmacia7 1
Farmacia7 10
Farmacia7 2
Farmacia7 3
Farmacia7 4
Farmacia7 5
Farmacia7 6
Farmacia7 7
Farmacia7 8
Farmacia7 9


© 2019 . All Right Reserved. Farma Net Albania ®  | 

Design & Development by B2B SERVICE

Press enter to search

Inspiring Better Health

Farma Net Albania, gjithmone te perkushtuar per te ofruar produkte dhe sherbime sa me cilesore, me nje game te gjere te produkteve farmaceutike dhe perfaqesi e shume brandeve te njohura.

 (+355) 44504724
info@farma-net.com
Rr. "Siri KOdra", Nr. 8/660,
Kat 1, Tirana, Albania

Oraret e farmacive tona

E Hene - E Diel
8:00 to 00:00

Qendro ne kontakt