Magenta Puro

Magenta Puro

Pershkrimi: Magenta PURO, eshte nje solucion steril per syrin ,me permbajtje te sodium hyaluronate 0,15 % pa konservues dhe pa…
Blefastop Plus Garza

Blefastop Plus Garza

Garza nje perdorimshe prej pambuku natyral me permbajtje te acidit Hyaluronic ,ekstrakteve natyrore të Melaleuca dhe Aloe, kombinimi i tyre…
Retinorm ( Kapsula )

Retinorm ( Kapsula )

Integrator ushqimor me baze VitamineC ,vitamina E ,lutein ,zink ,zeaxantina Perberesit : Vitamina C ( acid L- askorbik ) miell…

© 2019 . All Right Reserved. Farma Net Albania ®  | 

Design & Development by B2B SERVICE

Press enter to search

Inspiring Better Health

Farma Net Albania, gjithmone te perkushtuar per te ofruar produkte dhe sherbime sa me cilesore, me nje game te gjere te produkteve farmaceutike dhe perfaqesi e shume brandeve te njohura.

 (+355) 44504724
info@farma-net.com
Rr. "Siri KOdra", Nr. 8/660,
Kat 1, Tirana, Albania

Oraret e farmacive tona

E Hene - E Diel
8:00 to 00:00

Qendro ne kontakt