Sale
SKU: dermast0022

Dermastir Hydraceutic Cream 50ml

L3,850

Krem hidratues i cili fale perberesve te tij ruan ne kushte optimale hidratimin ne lekure. Permban gjithashtu perberes antioksidante qe ruajne lekurem mga radikalet e lira. I pershtatshem per te gjitha moshat dhe tipet e lekures

Permban , glicerine, vaj jojoba, sorbitol, vaj avocado, vitamine E

 

Additional information

Brand: