SKU: KE2742

After BIite Gel Popolis Garden

L790

Xhel qetesues pas pickimit te insekteve

Xhel me propolis, kalendula dhe kamomil që ofron lehtësim të shpejtë nga dhimbjet, kruajtjet, ënjtjet dhe acarimet e shkaktuara nga pickimi i insekteve, si mushkonjat, grerëzat apo kandil deti. Propolisi: zvogëlon irritimin dhe forcon mbrojtjen e lëkurës. Calendula: veprim anti-inflamator dhe anti-irritues. Kamomili: veprim qetësues dhe anti-inflamator. Cilësi e butë dhe aromë e këndshme. Aplikojeni direkt në zonën e irrituar. Përsëriteni sa herë të jetë e nevojshme. Shmangni kontaktin me sytë dhe gojën.

Additional information

Madhësia:
Brand: