SKU: KE0120

Avene Trixera Baume Emollient

L2,330

Krem hidratues per lekura te thate dhe shume te thate, qe zbut riparon dhe rigjeneron lekuren. Per gjithe familjen

Krem hidratues per lekura te thate dhe shume te thate, qe zbut riparon dhe rigjeneron lekuren. Per gjithe familjen

Additional information

Madhësia:
Brand: