Sale
SKU: KE2716

Be Me Concealing Corrector

L981

Krem korigjues dhe mbulues per aknet

Krem korrektor me ngjyrë kundër akneve. Përmban probiotikë nga Lactobacillus Bulgaricus. Mbulon dhe than puçrrat falë teknologjisë inovative Smart Target. Ka një ngjyrë të lehtë që përzihet me ngjyrën natyrale të lëkurës. Ka një veprim aktiv kundër shenjave të akneve. Nuk përmban parabene, sulfate, silikone dhe fosfate.

Additional information

Madhësia:
Brand: