Sale
SKU: KE2715

Be Me Rebalancing & Moisturizing Cream

L1,521

Krem balancues dhe hidratues

Krem ribalancues dhe hidratues kundër akneve. Depërton thellë në pore, falë teknologjisë Smart Target, e cila zbulon dhe eliminon bakteret që shkaktojnë aknet. Përmban probiotikë nga Lactobacillus Bulgaricus. Matifikon dhe mbron lekuren gjate gjithe dites. Nuk përmban parabene, sulfate, silikone dhe fosfate.

Additional information

Madhësia:
Brand: