Sale
SKU: KE2717

Be Me Set Cleanse-Rebalance-Correct

L3,501

Set 3n1 per trajtimin e akneve.

Set me 3 hapa kundër akneve. Përmban një xhel për larjen e fytyrës, një krem ​​fytyre ribalancues dhe hidratues dhe një krem ​​Correct & Cover. I pasuruar me probiotikë nga Lactobacillus Bulgaricus, të cilët mbrojnë dhe qetësojnë lëkurën. Teknologjia inovative Smart Target punon thellë në poret ku eliminon bakteret që shkaktojnë aknet. I përshtatshëm për lëkurën që vuan nga aknet, poret e zmadhuara dhe prodhimi i tepërt i sebumit.

Additional information

Brand: