Sale

Blue Cap Shampoo For Dandruff and Seborrhea 150 ML

Original price was: L2,500.Current price is: L2,250.

Shampo per floke kuder zbokthit dhe dermatitit seborroik

Perdorimi

Aplikoni nje sasi te vogel ne floke te lagur dhe masazhojeni ne skalp. Lereni te veproje per 5minuta dge shpelajeni me uje te bollshem.

Perdoreni 2-3 here ne jave per dy javet e para dhe perseriteni kur te jete e nevojshme, Tunde para perdorimit

 

Additional information

Brand: