SKU: KE2749

Body Butter Lemon Lime Garden

L600

Gjalp hidratues per trupin me limon dhe lime

PËRDORIMI: Aplikoni një sasi të vogël në lëkurë të pastër. Masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht.

Additional information

Madhësia:
Brand: