Sale
SKU: PH0105

Caviar Beauty Formula Power Of Nature

L1,970

Suplement ushqimor me përmbajtje haviari (me prejardhje nga peshku blin), i cili përpos aromës së këndshme, është një burim i pasur i (omega 3), aminoacideve, proteinave, vitaminave (A, B, D), mineraleve / mikroelementëve (kalçium, magnesium, forsfor, sodium dhe selenium) etj.

Përmbajtja: Ekstrakt haviari 2mg, Kolagjen i hidrolizuar peshku (Peptan®) 250mg, Acid hialuronik 150mg, Selen 55mg (100%) * Vitaminë A 800mg (100 %) * Vitaminë C 240mg (300%) .
Nuk përmban sheqer, gluten, laktozë, konservantë ose aromë.
Përdorimi : Merret 1 kapsulë në ditë si suplement ushqimor.
Këshillohet për:
• Gratë e të gjitha moshave.
• Njerëzit që duan të nxisin formimin e kolagjenit për funksionimin normal të lëkurës.
• Njerëzit të cilët kërkojnë mbrojtje nga stresi oksidativ.

Ai është edhe një suplement i shkëlqyer kozmetik:
• Kolagjeni në trajtë peptidesh të hidrolizuara nga peshku (peptan®):Kolagjeni në këtë formë siguron përthithjen dhe biodisponibilitetin optimal të lëkurës, flokëve dhe thonjve.
• Acid hialuronik: luan rol kryesor në hidratimin e qelizave të lëkurës.
• Seleni: kontribuon në mirëmbajtjen e flokëve dhe thonjve normal.
• Vitamina A: kontribuon në mirëmbajtjen e lëkurës normale.
• Vitamina C: kontriubon në formimin normal të kolagjenit për funksionimin normal të lëkurës.
• Vitamina C dhe Seleni: kontribuon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.

Additional information

Madhësia:
Brand: