Cerave Blemish Control Gel

L2,150

Xhel kunder njollave me efekt hidratues. Ndihmon ne minimizimin e poreve pa shkaktuar tharje te lekures. Me permbajtje acid laktik, acid glikolik dhe ceramide.

Redukton njollat dhe trajton imperfeskionet e lekures.

 

Additional information

Brand: