Cerave Moisturising Cream 454g

L3,100

Krem hidratues, formuluar per lekurat e thata. shume te thata dhe sensitive. E pershtatshme per lekura me tendence ekzeme

Permban, acid hialuronic, ceramide

Additional information

Brand: