Sale

Dercos PSOlution Shampoo

L1,890

Shampo  keratoreduktuese Psolution e zhvilluar për skalpin e kokës me prirje ndaj psoriasis.

Pas 1 jave përdorimi: redukton kruajtjen, luspat  dhe skuqjen.

Trajtimi ndihmës i psoriasis!

Formuluar me 2% acid salicilik, 5% ure, 1% olamine pirokone dhe 1% glicerinë.

 

Additional information

Brand: