Sale

Dermastir Luxury Day Cream Spf 30+

Original price was: L12,320.Current price is: L8,624.

Krem dite per fytyren. Ushqyes intensiv ne prani te faktorit mbrojtes per te parandaluar formimin e rrudhave. I pershtatshem per te gjitha tiper e lekurave dhe moshave.

Perdorimi, Aplikojeni ne lekure te paster kremin, ne mengjes ne fytyre, qafe, dekolte

Additional information

Brand: