Sale
SKU: PHL31

Dianazen 30 Tableta

L1,953

Tableta me permbajtje te ashwagandha, magnesium, b6 dhe lule murrizi

Dianazen është një kombinim i Sensoril®, Murrizit, Magnezit dhe Vitaminës B6.

Withania somnifera (Sensoril ® – Ashwaganda), promovon relaksimin dhe mirëqenien mendore dhe ka aktivitete tonik-adaptogjen.

Murrizi promovon relaksimin dhe mirëqenien mendore, funksionin e rregullt të sistemit kardiovaskular dhe rregullsinë e presionit të gjakut.

Magnezi dhe vitamina B6 kontribuojnë në funksionimin normal psikologjik, në funksionimin normal të sistemit nervor dhe në uljen e lodhjes dhe lodhjes.

Perdorimi, 1 tablete ne mengjes dhe nji ne darke para se te flini

Additional information

Madhësia: