Sale
SKU: HB0058

Elderberry Immunity Liquid 150ml Holland & Barrett

L1,000

Holland & Barrett Elderberry Immunity Liquid me vitaminë C dhe zink mbështet funksionin normal të sistemit imunitar.

Perdorimi

5 ml ne dite pas ushqimit ne te njejten ore te dites

 

 

Additional information