Sale

Froika U-10 Cream 150ml

L1,764

Krem-emulsion i projektuar posaçërisht për kujdesin e lëkurës së thatë dhe të çarë.

Permban ure dhe ofron hidratim të lartë të provuar klinikisht. Ndihmon lëkurën të rivendosë barrierën e saj hidrolipide dhe të ruajë ekuilibrin e saj të hidratimit duke e lënë lëkurën të lëmuar dhe të butë.
I përshtatshëm  në rastet e trajtimit kundër psoriasis, neurodermatit ose dermatit atopik.
Përmban substancën e fortë higroskopike ure e cila është një agjent natyral hidratues (hidratues) i lëkurës

Additional information

Brand: