Sale
SKU: KE2668

Gerard’S Aquasense Crema Riparatrice Viso Effetto Rigenerante

L3,141

Emulsion hidratues i fytyrës me një teksturë të lëngshme dhe të lehtë. Rigjeneron epidermën në thellësi, duke rivendosur nivelin e duhur hidrolipidik dhe duke i dhënë një çehre të shëndetshme dhe uniforme.
Perdorimi: Pas pastrimit dhe tonifikimit, aplikoni butësisht emulsionin hidratues Aquasense në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Additional information

Madhësia:
Brand: