Sale
SKU: KE2667

Gerard’S Aquasense Emulsione Idratante

L2,061

Emulsion hidratues i fytyrës me një teksturë të lëngshme dhe të lehtë. Rigjeneron epidermën në thellësi, duke rivendosur nivelin e duhur hidrolipidik dhe duke i dhënë një çehre të shëndetshme dhe uniforme.
Perdorimi: Pas pastrimit dhe tonifikimit, aplikoni butësisht emulsionin hidratues Aquasense në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Additional information

Madhësia:
Brand: