Sale
SKU: KE2670

Gerard’S Puresense Tonico Senza Alcol Per Pelle Mista O Impura

L2,331

Balanconi, tonifikoni dhe rifreskoni lëkurën tuaj me Toner Puresense Purifying Facial. Ideale për lëkurën e kombinuar, të papastër, të prirur ndaj akneve ose me njolla, është aleati i përsosur për rutinën tuaj të bukurisë.

Additional information

Madhësia:
Brand: