Sale
SKU: KE2673

Gerard’S Soysoy Jaluractive Crema Riempitiva Viso Spf8

L3,501

Krem me efekt anti-age me permbajtje te acidit hialuronik

Krem fytyre me acid hialuronik i krijuar për lëkurën me ngjyrë të zbehte, prani njollash dhe rrudhash të imta. Stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastinës për të zbutur rrudhat dhe për të luftuar dëmtimin e shkaktuar nga radikalet e lira. Thesari i vitalitetit për lëkurën e mbytur, kremi i fytyrës përplotësues Soysoy Jaluractive përmban vaj orizi, vaj soje dhe alantoinë, tre agjentë oksidues idealë për ribalancimin e nivelit të hidratimit dhe nxitjen e frymëmarrjes së saktë qelizore, duke i dhënë uniformitet dhe shkëlqim lëkurës. Formula e saj e bazuar në acidin hialuronik garanton hidratim afatgjatë, mbush zonat e zbrazura dhe të relaksuara të fytyrës, rimodelon vëllimet dhe jep një pamje të freskët dhe të çlodhur.

Additional information

Madhësia:
Brand: