SKU: PH0106

Haemocream Power Of Nature, Krem Per Hemorroidet

L1,100

Krem për përdorim të jashtëm në zonën perianale me një strukturë të butë dhe përbërës të njohur për efektin e tyre qetësues dhe zbutës. Përmban tinkturë Aesculus hippocastanum, e cila përdoret tradicionalisht për të ruajtur strukturën normale të lëkurës, duke ruajtur ekuilibrin ujor të saj. Ekstrakte bimore të ruscus, goldrod dhe lëkurës së limonit, të cilat janë të pasura me bioflavonoide, të njohura për efektin e tyre antioksidant. Në të njëjtën kohë vaji i ullirit, në kombinim me vajin e lulebasanit, lëngun e Aloe Vera dhe pantenolin, tradicionalisht hidratojnë dhe e lënë lëkurën të butë. Përmbajtja: Hamamelis virigiana, tinkturë Aesculus hippocastanum,ektrakt Ruscus/goldenroad dhe lekurë limoni (Legactiv), vaj ulliri, vaj lulebasani, aloe vera dhe pantenol.Nuk përmban paraben, ngjyrues artificial, aromë, silicon, vaj mineral. Përdorimi: Pas larjes së zonës perianale më ujë të vakët, aplikoni kremin disa herë gjatë ditës, në pjesën e jashtme. Pas çdo përdorimi duhet të pastroni mirë pjesen e kapuçit të tubit.

Additional information

Brand: