Sale

Holland & Barrett Hair Vitamins Gummy x 60 Gummies

L1,980

Tableta Gomoze Te Pertypshme Me kolagjen, Zinc, Selenium, Biotine, Vit C dhe B12

Holland & Barrett Hair Gummies përmbajnë një përzierje të fuqishme të ushqyesve, vitaminave dhe mineraleve për të ndihmuar në ruajtjen e flokëve të shëndetshëm, duke përfshirë biotinën, seleniumin dhe zinkun. Këto tableta xhelatinore te pertypshme, me shije ananasi janë një alternativë fantastike për marrjen e kapsulave ose tabletave, nëse ju duken të vështira ose të pakëndshme për t’i gëlltitur. Disa nga këto lëndë ushqyese me cilësi të lartë kanë gjithashtu përfitime të shtuara për lëkurën dhe thonjtë, si dhe për flokët.

Vitamina për flokët me biotinë, selen, zink, B12 dhe kolagjen
Mbështet mirëmbajtjen e flokëve normalë dhe të shëndetshëm
Me shije ananasi
Cilat janë përfitimet e këtij suplementi?

Biotina kontribuon në ruajtjen e flokëve normalë, duke ju ndihmuar të mbani flokë të shëndetshëm. Ai mban lëkurën e shëndetshme;
Zinku ndihmon në mbështetjen e flokëve; është e rëndësishme që të marrim mjaftueshëm zink përmes dietës ose suplementeve. Ndërsa Seleni kontribuon në ruajtjen e flokëve dhe thonjve normalë.
Kolagjeni, i cili është gjithashtu një pjesë kyçe e strukturës së shëndetshme të lëkurës.

 

Each 2 Gummy(ies) contains
Vitamin B12 6.00 µg 240%
Biotin 300.00 µg 600%
Vitamin C 60.00 mg 75%
Zinc 3.00 mg 30%
Selenium 55.00 µg 100%
Collagen 50.00 mg **
*% NRV = Nutrient Reference Value **No NRV established

Additional information

Similar Products