Sale
SKU: immuvis

Immuvis-P Forte 30 Tableta Mar-Farma

L2,790

Integrator ushqimor me veprim te fuqishem antioksidant me baze selenium quercetine dhe papaja te fermentuar qe ndihmon ne forcimin e mbrojtjes imunitare. Parandalon infeskionet e perseritura virale/bakteriale/kerpudhore , mbron qelizat nga stresi oksidativ dhe plakja. Perdoret si trajtim mbeshtetes ne rastet e hpv.

Perberesit, papaja e fermentuar 350mg, kuercetine 200mg, selenium 83 mcg

Perdorimi, 1 tablete ne dite, preferohet te merret midis vakteve.

Rekomandohet perdorimi i produktit per te pakten 3 muaj