Sale
SKU: PH0107

Inalia Dry Tanning Oil Face&Body Spf30 Power Of Nature

L2,241

Përbërja: Vaj i arrës me efekt përshpejtimin e nxirjes. Vaji i arrës Kernel kanë një teksturë të lehtë dhe përthithet lehtësisht nga lëkura duke ofruar një nxirje sa më natyrale. Ekstrakti i Helichrysum mbron lëkurën nga fotoplakja dhe ndikon në rijenerimin e qelizave të lëkurës. Vaji i makadamias dhe vaji i kokosit ofron zbutje të lëkurës dhe siguron efekt antioksidues për një lëkurë të rigjeneruar. Nuk përmban parabenë, silikon, vaj mineral, ngjyrues, produkte me origjinë shtazore.

Additional information

Madhësia:
Brand: