SKU: PH0044

Iron + C Power Of Nature Tableta Eferveshente

L1,280

Suplement ushqimor me përmbajtje të hekurit dhe vitaminës C. Një kombinim që ndihmon në uljen e lodhjes dhe funksionimin normal të sistemit imunitar, dhe përmirësimin e humorit.

Përberja:14 mg hekur, 80mg vitaminë C, acid citric, hidrogjen karbonat natriumi, sorbitol, L- acid askorbik, koncentrat panxhari,bisglicinat hekuri, shije natyrale greipfruti, ciklamat sodik, polietilenglikol, sakarinat sodik, shije limoni natyral.

Additional information

Madhësia:
Brand: