Sale

Kerastase Blond Absolu Cicaplasme Treatment 150ml

Original price was: L3,920.Current price is: L3,528.

Zbuloni flokët më të lëmuar, më të shndritshëm me Trajtimin Kérastase Blond Absolu Cicaplasme, një maskë intensive që ndriçon flokët biondë, të theksuar dhe gri. Kremi me ngjyrë livande mbulon secilën fije floku me një vello ushqyese për të lëmuar kutikulën e flokëve dhe mbyll majat e ndara .

I pasuruar me Acid Hyaluronik dhe Lule Edelweiss për të dhënë hidratim intensiv, trajtimi i pasur mbron flokët nga temperaturat deri në 230°C si dhe mbron nga rrezet e dëmshme UV dhe ndotja.

Për flokë pak të tharë me peshqir: Merrni 2 deri në 4 pompa, në varësi të gjatësisë dhe trashësisë së flokëve. Përhapeni deri në majë, më pas kreheni që produkti të shpërndahet në mënyrë të barabartë. Vazhdoni me tharjen .

Në flokë të thatë: Aplikojeni në flokë të thatë pas tharjes si një prekje përfundimtare .