Sale

Kerastase Chronologiste Masque Intense Regenerant

Original price was: L6,240.Current price is: L5,620.

Make intense me acid hialuronic dhe abyssine. Per floke plot jete dhe te shendetshem

Aplikohet nga rrenjet ne gjatesi te flokut, shpelahet pas 5min

Additional information

Brand: