Sale

Kerastase Chronologiste Shampooing Revitalisant Jeunesse 250ml

L3,020

Shampo rigjallëruese  për të hequr butësisht papastërtitë nga skalpi dhe fibrat. I mbushur me acid hialuronik, abisinë dhe vitaminë E për të luftuar shenjat e plakjes së kokës dhe flokëve.

 

Additional information

Brand: