Sale

Kerastase Nutritive Healthy Moisturizing Scalp Serum 90ml

L5,400

Kerastase Nutritive Nutri Supplement Serum Scalp është një formulë hidratuese, që përthithet shpejt për skalpin e thatë. Është formuluar me niacinamid, një derivat i vitaminës B3 që forcon flokët dhe proteina me bazë bimore për të dhënë lëndë ushqyese vitale duke ruajtur lagështinë. Ky serum luksoz qumështor jo i yndyrshëm jep ushqim në nivelin bazë të folikulit për të rritur menjëherë lagështinë e kokës me 23% duke ruajtur pengesën e thatë të kokës dhe duke krijuar një bazë më të shëndetshme për rritjen e flokëve të rinj.

 

Additional information

Brand: