Sale

Kerastase Refreshing Dry Shampoo 233ml

Original price was: L4,160.Current price is: L3,744.

Shampo e thatë Kérastase Fresh Affair. E pasuruar me vitaminë E dhe niseshte orizi, shampoja e thatë punon për të thithur yndyren e tepërt dhe për t’i lënë flokët të ndjehen të pastër dhe të freskët nga rrënja në majë.

Formula e lehtë është e mbushur me një aromë të shkëlqyer vaji neroli, duke ofruar një freski afatgjatë. Struktura e saj e imët pluhur ndihmon në minimizimin e rrezikut të tharjes së flokëve dhe lekures se kokës.

E përkryer për flokët e ditës së dytë, për freskim pas stërvitjes ose për një nxitje freskuese gjatë gjithë ditës, shampoja e thatë promovon flokë me pamje të shëndetshme dhe të rinovuar.

Pa silikon

Mbajeni shampon 25-30 cm larg nga flokët. Spërkateni në mënyrë të barabartë në flokë të thatë, duke u fokusuar në rrënjët dhe skalpin e kokës.

PËRBËRËSIT
Butane, Alcohol Denat., Propane, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Oryza Sativa Starch/Rice Starch, Diisopropyl Adipate, Disteardimonium Hectorite, Limonene, Linalool, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Butylene Glycol, Helianthus Annuus Seed Extract/Sunflower Seed Extract, Citral, Hydroxycitronellal, Geraniol, Parfum/Fragrance.

Additional information

Brand: