Sale

Lierac Body Sculpt Cryoactive Concentre 150ml

Original price was: L4,560.Current price is: L4,100.

Lierac Body Sculpt The Cryoactive Concentrate është një zgjidhje novatore për kujdesin e lëkurës, e krijuar posaçërisht për kofshët, ijet, vithet dhe barkun për të përmirësuar ndjeshëm cilësinë e lëkurës, për të reduktuar celulitin dhe për të lëmuar dhe tonifikuar lëkurën. Me 90% të përbërësve të tij me origjinë natyrale, të frymëzuar nga kriolipoliza, ky koncentrat ndihmon në zvogëlimin e pamjes edhe të celulitit më kokëfortë për një efekt intensiv anticelulit. Për këtë qëllim, ky koncentrat inovativ shfrytëzon fuqinë e kompleksit Cellu-Sculpt, një dyshe të fuqishme kafeine dhe xhenxhefili, dhe sistemin e ri WTB, duke kombinuar gjembaçin e qumështit dhe bearberry. Si rezultat, ky produkt ofron rezultate në qëndrueshmërinë e lëkurës dhe reduktimin e celulitit. Për këtë arsye, ky produkt qëndron si një zgjedhje ideale për ruajtjen e rezultateve afatgjata pas seancave të krio-lipolizës ose LPG.

Po aq e rëndësishme, ky produkt përmban një strukturë “efekt akulli” që ofron një ndjesi të menjëhershme të të ftohtit pas aplikimit. Për më tepër, kjo teksturë transparente xhel lehtëson aplikimin e lehtë pa një fund me vaj. Përveç kësaj, i pasuruar me një aromë delikate lulesh të trëndafilit, irisit dhe jaseminit, ofron një përvojë luksoze, ndijore në të njëjtën kohë. E fundit, por jo më pak e rëndësishme, ky koncentrat ka efikasitetin e matur klinikisht, duke treguar një ulje të thellësisë, dukshmërisë dhe numrit mesatar të gropëzave pas vetëm dy muajsh përdorim.

Karakteristikat

Aroma: trëndafili, irisi dhe jasemini;
Tekstura: xhel;
Problemet e lëkurës: celulit;
Koha e aplikimit: mëngjes dhe mbrëmje;
Mosha: 18+;
Lloji i lëkurës: të gjitha llojet e lëkurës;
Përfitimet kryesore: lufton celulitin, ndihmon në uljen e thellësisë, dukshmërisë dhe numrit mesatar të gropëzave, ndihmon në arritjen e lëkurës më të fortë, më të lëmuar dhe më të tonifikuar;
Formuluar pa: përbërës me origjinë shtazore, fenoksietanol, PEG, silikone, ngjyra.
Përbërësit kryesorë

Kompleksi Cellu-Sculpt kombinon 5% kafeinë dhe 3% xhenxhefil, ndihmon në eliminimin e depozitave të yndyrës dhe nxitjen e lipolizës së yndyrës;
WTB është një kombinim me bazë bimore që përzien gjembaçin e qumështit dhe manaferrën e ariut, për veprim të përmirësuar të djegies së yndyrës, duke reduktuar volumin e adipociteve.
Përdorimi
Aplikoni Lierac Body Sculpt The Cryoactive Concentrate në zonat e prekura (kofshët, ijet, vithet, stomaku) me lëvizje masazhi rrethore.

Additional information

Brand: