Lierac Demaquillant Eye Make Up Remover 100ml

L1,750

Ujë micelar pastrues i make-up për zonën e syve

Me 99% përbërës natyralë, Lierac The Eye Make-up Remover heq butësisht make-up-in, madje edhe grimin e papërshkueshëm nga uji. Një pastrues make-up që heq butësisht make-up-in pa irrituar apo tharë lëkurën, ndërsa kujdeset dhe forcon qerpikët. Ideale për sytë e ndjeshëm, madje edhe për ata që përdorin lente kontakti.

Lierac The Eye Make-up Remover do t’i lërë sytë të pastër, të hidratuar dhe të butë. Me ujë deti, alga jeshile dhe kafe për të furnizuar lëkurën me minerale esenciale dhe elementë gjurmë. Kombinon një kompleks prebiotik për të ushqyer lëkurën në mënyrë të ekuilibruar. Respekton nevojat e të gjithë mikrobiotës. Heq make-up-in i papërshkueshëm nga uji. Kujdeset dhe mbron qerpikët. Teksturë dyfazike, pa lënë shtresë vajore. I përshtatshëm për mbajtësit e lenteve të kontaktit. Testuar nën kontrollin okulistik. Vegane.

Përdorimi:
Aplikoni Lierac The Eye Make-up Remover në sy dhe qerpikët me një diskete pambuku.

Additional information

Brand: