Sale

Lierac Homme New 4 IN 1 Shower Gel *200ml

Original price was: L1,250.Current price is: L1,125.

Xhel larës për fytyrë, trup, flokë dhe mjekër

Xhel larës me veprim 4 në 1: fytyrën, trupin, flokët, mjekrën.
Pastron, mban lekurën dhe flokët të butë dhe jep freski.
Flokët janë të pastër dhe të shëndritshëm, mjekra është e butë, lëkura e pastër dhe e hidratuar.
96% përbërës me origjinë natyrale.

Përmbajtja:

Tulipan i zi: forcues
Baza larese: zbutëse
Glicerine vegjetale: hidratuese
Mënyra e përdorimit:
Aplikohet në lekurë dhe flokë të njomë, masazhohet dhe shpëlahet.

Additional information

Brand: