Sale

Lierac Homme New Anti-Age Fluid 50ml

Original price was: L4,000.Current price is: L3,600.

Fluid anti-rrudhë për meshkuj

Fluid anti rrudhë globale me veprim 3 në 1: anti rrudhë – hidraton – elasticitet.Korrigjon rrudhat, njollat, teksturën e lekurës dhe dehidratimin. Aplikohet në të gjithë lëkurën përfshirë zonën e syve.
Përmban 91% përbërës me origjinë natyrale.

Përmbajtja:

Tulipan i zi: forcues
Acid Hialuronik: zbut
Ekstrakt Baobab: anti rrudhë
Mënyra e përdorimit:
Aplikohet në mëngjes dhe në darkë pas pastrimit të fytyrës

Additional information

Brand: