Sale

Lierac Homme New Energ Moisturizing Gel *50ML

L2,250

Xhel hidratues fytyre dhe konturin e syve për meshkuj

Xhel hidratant energjizant me veprim 3 në 1: kundër lodhjes-hidratim-revitalizim.
Përdoret në të gjithë fytyrën përfshirë zonën e syve. Lëkura mbetet më e hidratuar, reduktohen rrathët e zinj të syve dhe fryrjet.
96% përbërës me origjinë natyrale.

Përmbajtja:

Tulipani i zi : veprim forcues
Kumquat : energjizues
Peptide Kakao : kundër dritës blu
Mënyra e përdorimit:
Aplikohet në mëngjes dhe në darkë pas pastrimit të fytyrës

Additional information

Brand: