Sale

Lierac Sunissime After Sun Body Cream 200ml

Original price was: L3,480.Current price is: L3,132.

Krem trupi pas ekspozimit në diell me efekt qetësues, hidratues dhe ushqyes.

Ushqen – Kundër plakjes – Sublime
Kremi ushqen lëkurën pas ekspozimit në diell. Nxirja zgjatet dhe përmirësohet me perla delikate me shkëlqim. 97% përbërës me origjinë natyrale.
Të gjitha llojet e lëkurës.

Pas ekspozimit, kremi përmirësues pas diellit shkrihet në lëkurë dhe i ofron rehati dhe ushqim lëkurës.
E formuluar me 97% përbërës me origjinë natyrale, tekstura e saj kremoze krem ​​në ujë freskon menjëherë dhe e lë lëkurën të butë.

I pasuruar me ekstrakt të algave të kuqe, ndihmon në mbrojtjen nga fotoplakja (rrudhat, varja) dhe ndihmon në zgjatjen e nxirjes.

E përmirësuar me perla delikate, ajo përmirëson lëkurën me një prekje drite, duke lënë një gjurmë të shijshme kokosi, jasemini të bardhë dhe vanilje.

Përdorimi
Pas ekspozimit, aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë. Fokusohuni te shpatullat, dekolteja dhe të gjitha zonat që duhen theksuar.

Additional information

Brand: