Sale

Lierac Sunissime After Sun Viso Sorbet 50ml

L2,808

Krem fytyre pas ekspozimit në diell me efekt qetësues dhe hidratues, për të gjitha tipet e lëkurave.

Hidraton – Kundër plakjes – Qetëson
Sorbeti i fytyrës pas diellit hidraton dhe qetëson lëkurën pas ekspozimit në diell. 96% përbërës me origjinë natyrale . Për të gjitha llojet e lëkurës.

Pas ekspozimit, Sorbeti After-Sun hidraton dhe qetëson fytyrat e nxehta nga dielli.
I pasuruar me ekstrakte witch hazel dhe algave të kuqe, ndihmon në mbrojtjen kundër fotoplakjes (rrudhat, rënia) duke zgjatur dhe përmirësuar nxirjen e lëkurës.

E formuluar me 96% përbërës me origjinë natyrale, tekstura e saj e sherbetit me një efekt të freskët e mbështjell lëkurën me një aromë të shijshme kokosi, jasemini të bardhë dhe vanilje.

Përdorimi:
Pas ekspozimit aplikojeni në fytyrën e pastruar më parë, pa harruar qafën dhe dekoltenë.

Additional information

Brand: