SKU: KE2762

Lip Care Exotic Aloe Vera Garden

L500

Zbutes buzesh me Aloe Vera

Balsam buzësh për kujdesin dhe mbrojtjen e përditshme të buzëve. Ofron mbrojtje kundër diellit UVA/UVB me SPF 15. Aromë Aloe Vera, e pasuruar me dyll bletësh, luledielli, gjalpë shea, vaj avokado, vaj ulliri dhe përbërës të tjerë që i bëjnë buzët të buta. I jep buzëve një ngjyrë rozë natyrale. Ofron një ndjesi lehtësie, ideale për buzët e thata. Pa parabene.

Additional information

Brand: