Sale
SKU: HB0118

Menopause Mood Relief Tableta Holland & Barrett

L2,560

Cfare eshte?

Holland and Barrett Menopause Mood Relief eshte nje produkt bimor mjekesor I cili perdoret per te lehtesuar simptomat e menopauzes, perfshire djersitjen gjate nates, ankthin dhe stresin. Cdo tablete e Menopause Mood Relief permban 300mg St. John’s Wort dhe 6.4mg Black Cohosh

Cilat jane benefitet e ketij suplementi?

-Black Cohosh eshte nje bime e perdorur prej vitesh per te lehtesuar simptomat e menopauzes dhe crregullimet menstruale, perfshire ndryshimet e humorit, djersitjen etj

-St. John’s Wort eshte nje bime shume popullore qe ndihmon ne crregullimet e gjumit, depresionin dhe sherimin e plageve.

Perdorimi 

1 tablete ne dite pas ushqimit ne te njejten ore te dites, ne mengjes ose darke

Additional information