SKU: PH0061

Multi + Multi Time Tablets Power Of Nature

L1,900

Suplement ushqimor me përmbajtje multivitaminash, tableta me çlirim të ngadaltë për përthithje optimale

Përbërja: Karbonat kalciumi 160mg, celulozë mikrokristaline, magnez 100mg, hidroxipropilmetilcelulozë, vitaminë C 80mg, Kapsula, karboximetilcelulozë natriumi, mono dhe digliceride nga acidet yndyrore, hidroxipropilcelulozë, D-alfa tokoferol 12mg, molibdat natriumi, hekur 5mg,zink 5 mg, selen 30 μg, stearat magnezi,acid pantotenik 7.5mg, mangan 2 mg, vitaminë A 800 μg ,kromi 50 μg, bakër 0.5 mg, vitaminë B12(2.5 μg), biotinë 50 μg, vitaminë B6 1.4 mg, riboflavinë, vitaminë B1 1.1mg, vitaminë D3 7.5 μg, acid folik 300 μg, vitamin B 2 1.4 mg, molibden 50 μg. Nuk përmban gluten,laktozë,konservantë dhe aromë. Dozimi dhe përdorimi: Mund të përdoret 1 tabletë përpara ushqimit ose sipas këshillës së mjekut

Additional information

Madhësia:
Brand: