Sale

NeuroVital Forte PharmaVital 30 Tableta

L2,574

Dormule unike e aminoacideve, vitaminave, magnezit dhe gingko complex e cila lejon trurin qe te funksionoje me mire

Nuk ka ngjyrues artificial, pa sheqer, pa niseshte, nuk ka qumesht, nuk ka lactoze, nuk ka gluten, nuk ka maja

Perdorimi

1 tablete ne dite pas ushqimit

Additional information

Brand: