Sale

Noreva Iklen+ Pure C Reverse Day Cream

L4,050

Permban acid hialuronic dhe vitamine c

Eleminon njollat e erreta

Redukton rrudhat

Hidraton dhe i jep lekures nje ngjyre natyrale

Additional information

Brand: