Sale
SKU: NG0003

Nutrigen Ferromixin Bustina

L1,701

Bustina me permbajtje hekur dhe vitamine c per femije

Shtesë ushqimore me përmbajtje hekuri, acidi folik, vitaminë A, vitaminë C dhe Zink. Gjenerata e re e suplementit të hekurit. Përbërja e saj parandalon bashkëveprimin e hekurit me ushqimin, kështu që nuk ka ndryshim të shijes, ngjyrues dhe cilësisë së ushqimit. Nuk përmban sheqer, ngjyrues, konservantë dhe gluten

Additional information

Madhësia:
Brand: