Sale
SKU: NG0004

Nutrigen Growmega Fish Oiil Syrup

L1,431

Shurup per femije, me permbajtje te vajit te peshkut. Ndihmon ne rritjen dhe zhvillimin e femijes.

Suplement ushqimor me përmbajtje të vajit të peshkut, L- argininës, zinkut, vitaminës A, vitaminës D dhe vitaminës K. Kontribuon në mirëmbajtjen e kockave, dhëmbëve dhe funksioneve normale të muskujve. Me një shije të pëlqyeshme për fëmijët ku maskohet shija e vajit të peshkut.

Additional information

Madhësia:
Brand: