Sale

Nutrigen Nutribiotic 10 Bustina

L1,700

Nutrigen NutriBiotic është krijuar për fëmijë nga 1 vit e lart dhe siguron 10 miliardë baktere të gjalla me prebiotikë, polifenol dhe laktoferinë. I përshtatshëm për vegjetarianët. Thjesht shtoni ujë në përzierjen e lëngut të trëndafilit. Hapeni dhe derdhni të gjithë përmbajtjen e bustines në një gotë të thatë dhe shtoni rreth 100 ml ujë të ftohtë ose të ngrohtë dhe përzieni mirë derisa të tretet. Shtoni pak ujë nëse trashet. Nga 1 vit e lart: merrni 1 bustine dhe një tjetër më vonë gjatë ditës nëse kërkohet.

​Paketimi: 10 bustina

Additional information

Brand: