SKU: HB0059

Omega 3 + Vit A,C,D,E Blackurrant 60Tablets Holland & Barrett

L1,900

-Burim i paster i vajit te peshkut. Me arome te kendeshme te manaferres

-Kontribuon ne zhvillimin e trurit, ndihmon ne mireqenien e shendetit te zemres dhe shikimit

-I pasur me Vitamina A, C. D dhe E, te cilat forcojne sistemin imunitar

-I pershtatshem per femije mbi 3 vjec

-Merren 1-2 kapsula ne dite, sugjerohen me vaktin.

Additional information