Sale

Perlagyn 10 Ovula

L1,800

Ovula vaginale te dobishme si ndihmese ne profilaksine dhe trajtimin e vaginozes bakteriale, vaginitit mykotik dhe ne  rast te thatesise vaginale.

 

Perberja

Acid Borik, Acid gliciretik, Acid Hialuronik, Acid Lactic, Gotu Kola, Calendula Officinalis, Vaj Peme Caji